Створіть сайт своєї мрії.

Веб-студія VERTYKAL

Веб-студія VERTYKAL

Сайт це інструмент для підвищення ефективності Вашого бізнесу. Головне правильно ним розпорядитися!
Компанія Vertykal існує з 2008-го року. Ми починали з сайтів. В підсумку 100+ штук. Приблизно 75% - сайти для служб таксі. З 2013 – додатки для служб таксі. Зроблено більше 50-ти штук. Більшість зроблено на Titanium SDK та викладено в мережу з аккаунту https://apps.apple.com/ua/developer/ivan-chuperka/id800667023?l=uk. Самі відомі клієнти, чиї додатки викладено з чужого аккаунту – таксі 571, 808.
Влітку 2020 ми зробили додаток на React Native. Дві MVP версії – мототаксі Harpi Ankara (Туреччина) та таксі 8555. Це друга колона таксі Бджілка (Полтава, Суми, Конотоп).
Додатки за гроші ми більше не робимо – тільки за відсоток від виконаних. Тому в розділі ціни немає цін на мобільні додатки, або окремі модулі.
Ми першими в Україні розробили відмет для онлайн-замовлення таксі. Десяток служб таксі поставили його собі на сайт, і платять 1% з замовлення, віддаючи перевагу безкоштовним, які надаються розробниками диспетчерських програм Мульті, Регсат та Евос. Наш віджет легкий, гарний для СЄО та адаптований під всі пристрої.

Процес планування

Ми розробляємо, створюємо і підтримуємо веб-сайти і додатки для клієнтів по всьому світу. Ми зробимо ваш бізнес унікальним. Зацікавлені? Давай обговорювати.
 • 1
  Визначайте цілі

 • 2
  Відправляйте нам заявку

 • 3
  Ми робимо оцінку

 • 4
  Виконуємо замовлення

Якщо Ви хочете із нами зв'язатись – залиште свої контакти у формі зворотного зв’язку. Контакти СЕОшника та контент-менеджера ми не скриваємо – звертайтеся до них на пряму. Вже 8 років, як ми закрили наш офіс на Глибочицькій, і, по суті, є командою з 5 фрілансерів з 4 міст України.

Звертайтеся в веб-студію VERTYKAL!

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ